Podkłady


MULTIPROTEC 3w1 to rodzina najlepszych podkładów poliuretanowych na ogrzewanie podłogowe oraz dające najlepszy komfort akustyczny z dostępnych na rynku.

Podkłady w systemie 3w1 czyli podkład z zintegrowaną folią paroizolacyjną i taśmą. Cienka a zarazem bardzo trwała folia PET zapewnia najwyższą hydroizolację – SD 150, a wykonana z niej zakładka z taśmą samoprzylepną gwarantuje szczelność połączeń między wstęgami podkładu. Folia pokryta jest dodatkowo siatką ułatwiającą precyzyjne docinanie podkładu.
Podkłady poliuretanowe w nowej odsłonie to zarazem szybkość i łatwość układania oraz najlepsze i najtrwalsze dostępne na rynku rozwiązanie dla podłóg układanych w systemie pływającym.

OPTIMA 3w1 to rodzina profesjonalnych podkładów z polietylenu o podwyższonej gęstości pod podłogi w systemie pływającym (laminowane i podłogę drewnianą). Podkłady te posiadają bardzo niską wartość oporu cieplnego.


SECURA SMART 3w1 to rodzina podkładów z polistyrenu o dobrych parametrach termicznych i izolacyjnych. Podkład w formie harmonijki to 5 krotnie szybsze rozkładanie